טיפים קצרים

האם הנגינה על הלייזר אמיתית

האם קרני האור מפיקות צלילים או זה פלייבק מלא?
זו השאלה הנשאלת ביותר ע"י לקוחות פלייזר "האם הקרן לייזר באמת מוציאה צליל מעצם חסימתה" "האם זה אמיתי".
והתשובה לכך היא - בוודאי שכן
מי שמגיע לסטודי לפרזנטציה  מתנסה בעצמו בתופעה הייחודית של קרני אור המפיקות צלילים ומבין מיד שאכן מניפת קרניי הלייזר מתנהגות כנבל ,פסנתר או מערכת תופים אלקטרונית.
ועד שאתם תגיעו אלינו לביקור אמחיש בכמה דרכים את הטכנולוגיה:
קרן הלייזר הנחסמת עם היד מעבירה פקודה למכשיר המתרגם את האות לאות מידי שנשלח למחשב אל תוכנת ABLETON LIVE ומרגע קבלת האות נותר לבחור איזה כלי יופעל, אורגן כינור,חצוצרה או משפטים מוקלטים מבעוד מועד.
האות שמתקבלת אל המחשב יכולה להפעיל בו זמנית גם תמונות וסירטונים על מסך גם להדליק חליפות לד שלובשים הטאנלנטים שלנו וגם להדליק תאורת DMX מתחת לבמות השקופות של פלייזר.
לצורך ההמחשה כנסו ללינק:

8.7.16

לאיזה אירועים PLAYZER מתאימה

10.7.16

המופעים שלנו עוסקים באור ומוסיקה ומכאן הם מתאימים למגוון גדול של ארועים.
ניתן לנגן על קרני הלייזר מוסיקת אווירה לקבלות פנים,כנסים וקוקטייל וניתן לנגן מוסיקה בפתיחה של ארוע או מוסיקה סוחפת לריקודים.
ארועים לקהל רב משתתפים: כדוגמת המכביה,ימי עצמאות, היכל נוקיה וכדומה
אירועים עיסקיים: כנסים, מסיבות עובדים, מיזוגי חברות, ארועי מצטיינים ועוד
ארועים פרטיים: בר מצווה , בת מצווה 
כל מי שמפיק ארוע עיסקי או פרטי מכיר את המחשבה של איך לגרום לאורחים חוויה שלא ישכחו איך לתת ערך מוסף בהנאה ואיך לחדש,
זו בדיוק התשובה שנותנת  חברת PLAYZER בהופעותיה לשאלות אלה, חדשנות, מופעים שטרם ניראו בישראל,  קהל אינטראקטיבי נהנה ומגיב בפליאה.
כשמפיק מחפש אטרקציה לאירוע ,כשרכז תרבות מחפש אטרציה לכנס ,מופע גדול או יום העצמאות או כשחוגגי בר מצווה מחפשים אטרקציות לבר מצווה הם כולם יכולים למצוא במגוון מופעי PLAYZER תשובה מדהימה וייחודית ואירוע שלהם.
לצורך ההמחשה כנסו ללינק:

איך הכל התחיל

31.7.16

הרעיון עלה לפני מס שנים באמצע מסיבה שהיו בה הקרנות לייזר על הקירות ומעל ראשי הרוקדים, הרגשתי שזה יכול להיות מדהים שקרני הלייזר גם ינגנו מוסיקה.
וכבר יום למחרת החלתי לפעול ,הפכתי את גוגל והתחלתי לקרוא המון חומר על לייזר ועל האפשרויות שניתן להוציא ממנו.  לאט לאט התגבשה תמונה והתפתח רעיון שאפשרי טכנולוגית.
תוך עשרה ימים היו בידי לייזרים משווייץ תוכנות מוסיקה ורכיבים משלימים מארה"ב ועזרים נוספים ממקומות נוספים בעולם.  נכנסתי לסטודיו ובמשך חודש וחצי רק עשיתי ניסיונות בעזרת צוות מצומצם שגיבשתי במגמה לנגן על קרני הלייזר באופן אמנותי רציף ומעניין ,התוצאות לא איחרו להגיע.   קרני האור הפתיעו לטובה התחלנו לנגן שירים שקטים עם כלי בודד ומיד המשכנו לשירים עדכניים עם כל הכלים הקיימים בעולם על אותה מניפת לייזר, היתה תחושה מדהימה מעצימה של יצירה בעולם של חדשנות וכך אנו בפלייזר מרגישים גם היום.
בהתחלה היו הלייזרים חלשים והנגינה היתה בסיסית ועם הזמן השתפרנו הן ברמה הטכנולוגית והם ברמת הנגינה.
פלייזר צמחה והתפתחה מיום הווסדה בניסיון להביא לישראל מוצר חדשני ומדהים שיהווה את חוד החנית בעולם המופעים והנגינה בישראל.
מצורף סירטון מתחילת הדרך שלנו :

כלי נגינה עתידניים מבית PLAYZER כינורות,חלילי פאן,נבל,סקסופון,גיטרות כלי הקשה ועוד על מניפת לייזר אחת באייכות אולפן. כך יראה כלי הנגינה של העתיד ללא אחיזה ממשית בגוף כלי הנגינה אלה נגינה המבוססת על תנועות באוויר הבנויה על חסימת קרני אור עם אייכויות ויכולות בעשרות מונים מהקיים כיום.

 future instruments - playzer

LASER WONDER LADY SHOW

היא גבוהה.חטובה ובלונדינית, גיבורת על של ממש.  מופע חדש מבית PLAYZER ,אשת הפלא THE LASER WONDER LADY SHOW  .   מופע יחיד מסוגו בישראל ושונה מכל מופע אחר בעולם - אשת הלייזר במופע על חושי חדשני ופורץ דרך של שליטה בקרני לייזר כיפוף,תמרון, סיבובב,סגירת כלובי לייזר ונגינה על מניפות , מדהים ועוצר נשימה. בקרוב.....

בקרוב.....

PLAYZER בשידור בתחנת הרדיו 102FM
תחנת הרדיו התל אביבית 102FM מפרגנת ל PLAYZER
תוכנית הרדיו של ליאת רון ורועי כהן מ 102FM העלתה את PLAYZER לשידור
כאייטם על מייזם חדש בשוק העסקים בישראל.
שדר הרדיו הפתיע כשאמר "זה מדהים ראיתי מופע שלהם בהילטון
לפני שלושה חודשים"
במהלך השיחה מסביר אופיר בן יוסף הבעלים של PLAYZER על הטכנולוגיה ומגוון המופעים.
 

 102FM

כלי הנגינה של העתיד