מופע נגינה על קרני לייזר

מופע משולב - הפקה המונית

קבלות פנים לכנסים וארועים על קרני לייזר

מופע רובוטים עם חליפות לד

רקדניות מועדונים על במות לייזר

רובוטים לארועי קד"מ

תופי מצעד זוהרים לכניסת אורח כבוד

מסיבת לייזרים 

במות לייזר שקופות למייצגים

נאום פתיחה בלייזר המוצג על מסכים

עמדות התנסות בנגינה על לייזר לקהל

מופע הדגל של חברת PLAYZER . כיפוף תמרון והרמה של קרני לייזר לעיני הקהל באופן שמדהים את הצופים, הטאלנט סוגר עצמו בכלוב לייזר עשוי קרניים ,תופס קרן בודדת ביד תוקע אותה במסך ענק ומתוכו יוצא לוגו החברה שעבורה נבנה המופע. מדהים!
קרני הלייזר מפיקות צלילים בעצם חסימתם. הטאלנט מתופף על קרני לייזר בקצב סוחף ועוצמתי LIVE כמערכת תופים מלאה במופע עוצר נשימה.  מייטב השירים מנוגנים על לייזר ברפרטואר מגוון או לבחירת הלקוח.
מופע הכולל מגוון מופעים בו זמנית החל ב LASERMAN עם תמרון קרני הלייזר דרך נגינת מוסיקה על הקרניים ועד תופים וחליפות לד עם 10 רקדני רובוט.
מופע משולב להפקות שונות ,ארועי חברה וארועים פרטיים בכל סדר גודל . 
נגינת מוסיקת אווירה בקבלות פנים, כנסים  וקוקטייל פרטי מהווה את התחושה הראשונית שהאורח חווה בארוע.   נגינה על קרני לייזר מאפשרת להפתיע כבר מהתחלה.  קרני לייזר עם צלילי מוסיקת עולם ייחודיים כ חלילי פאן, קלידים, נבל, פעמוני רוח, צלילים אלקטרוניים מותאמים, הם הבסיס לאווירה יוקרתית ושונה ממה שהקהל כבר חווה בארועים קודמים.
השילוב של צלילים ייחודיים  ומראה ויזואלי מרתק, יוצר את הקסם הנדרש לקהל המוזמנים כבר מהצעד הראשון בכניסה למקום הארוע.   
נאום על קרני לייזר באמצעות חסימת הקרניים והפקת משפטים מוקלטים מראש.   מנכ"ל חברה, דובר בכנס או ארוע פרטי יכולים להדהים את הקהל עם נאום שנעשה באמצעות חסימת קרני לייזר. התוכן מושמע ברמקולים ומוצג על מסכי ענק בו זמנית.   אפקט הנאום על קרני לייזר מרשים ויזואלית ושונה מכל דרך קונבנציונלית אחרת ובנוסף מציב את הדובר בעיני הקהל באור חדשני שזורם עם הקידמה הטכנולוגית ונהנה ממנה.
חליפות לד עם 600 נורות בכל הצבעים מסונכרנות למוסיקה ופועלות באותו קצב בין כל הרקדנים מהוות אטרציה מדהימה בפני עצמה לכל ארוע.  הטאלנטים של פלייזר, הלייזרמן,הרובוטים ,הנגנים והמתופפים משתמשים בחליפות לד להוספת צבעונית וניראות בפני קהל הצופים.
הרובוטים מהלכים בתוך הקהל בארועי קידום מכירות שבהם יש רצון לקדם מוצר ומסייעים בהפצתו.
זו דרך ששוברת את הפורמליות הרגילה בחלוקת חומר פירסומי ומזמינה שיתוף פעולה מצד המוזמנים.  בארועים פרטיים וארועי חברה רוקדים הרובוטים ברחבת הריקודים ומחלקים זוהרים לקהל.
מתופפים עם תופי מצעד זוהרים במופעים מול קהל הם האנרגיה שכובשת כל ארוע. התפוף נעשה בצורה פרונטלית,בהכנסת אורח כבוד,בנגינה בתוך קהל רוקד באופן אינטראקטיבי וכחלק מהרכב נגנים המשלב נגינה על קרני לייזר.
פלייזר מתמחה ב יצירת אווירה במסיבות ומופעים באמצעות לייזרים צבעוניים ועוצמתיים במיוחד . נשפים,ימי עצמאות,ארועים פרטיים או ארועי חברה עם מופע לייזר סנסציוני.

הקרנת לייזר על מגדלים

חברת פלייזר מתמחה בעריכת תוכן או מצגת בלייזר.  הקרנת לוגויים, סלוגנים ,מצגות או כל מסר אחר באמצעות לייזר חזק על מגדל ,חומה,מבנה או הר יכולה להעשות ממרחק של 50-500 מטר ללא הכרח במשטח הקרנה ישר, לייזרים בעוצמה אדירה של 10000MW
רקדניות מקצועיות על מות שקופות עם לייזר במופע אנרגטי למסיבות נשפים ומועדונים . לייזר בצבעים היוצא מתוך הבמות כלפי מעלה במגוון צורות ואפקטים יוצר מראה סנסציוני בשילוב עם הרקדניות עליהם.
להפקות וארועים בכל סדר גודל מציגה חברת פלייזר במות לייזר שקופות עם עמדת וידאו פרונטליות . מייצגים שונים רוקדים וזזים בתוך קרני הלייזר. לייזר בצבעים יוצא מתוך הבמות במגוון צורות ניבחר כגון , קונוסים,מניפות,שרוולים מנהרות ומאפשר להציג תוכן ע"פ הריקוד המשתנה של הרקדנים.
בכל ארוע פרטי , ארוע חברה או מסיבה שרוצים להקנות לקהל חוויה בלתי נשכחת מציגה פלייזר את עמדות הנגינה האישיות. מתקן נגינה על קרני לייזר בגודל סטפר של חדר כושר עם מדריך אישי.  כל אורח מקבל כפפות וכובע לד ומתנסה בנגינה על קרני לייזר כמתופף ,קלידן,או נגן נבל ובסוף מקבל האורח תמונת פולורייד כמזכרת.

D.J PLAYZER

ה DJ היחיד בעולם שמופיע בסט מלא שכולו על קרני לייזר. דיג'י פלייזר כבר הופיע עד כה ברייבים במצריים מול הפרמידות עם לורד אוף דה דאנס בארה"ב ובטומורולנד גרמניה.
דיג'י פלייזר להפקות אייכותיות במיוחד לקהל קלאברי עם מוסיקה אלקטרונית והכל בנגינה ייחודית על קרני לייזר

אטרקציות לאירועים - יחיד בישראל!

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן

לחץ כאן

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן 

לחץ כאן 

היא גבוהה.חטובה ובלונדינית, גיבורת על של ממש.  מופע חדש מבית PLAYZER ,אשת הפלא THE LASER WONDER LADY SHOW  .   מופע יחיד מסוגו בישראל ושונה מכל מופע אחר בעולם - אשת הלייזר במופע על חושי חדשני ופורץ דרך של שליטה בקרני לייזר כיפוף,תמרון, סיבובב,סגירת כלובי לייזר ונגינה על מניפות , מדהים ועוצר נשימה. בקרוב.....

FLAME - laser lady show

חדש